r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WFP Food Force 1.0

Strona główna Windows Gry Dla dzieci
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WFP Food Force to gra edukacyjna wyprodukowana na potrzeby ogólnoświatowego programu walki z głodem. Gracz wciela się w rolę członka zespołu mającego za zadanie dostarczenie żywności w zagrożone głodem rejony.Cała akcja pomocy dla cierpiących głód wydaje się przemyślana i doskonale zorganizowana. Składa się ona z sześciu po kolei następujących po sobie misji, w trakcie których należy wykonywać konkretne zadania.

Na początek konieczna jest lokalizacja kolonii ludzi, którym będzie niesiona pomoc. Kolejna czynność jakiej należy stawić czoło, to precyzyjne zaplanowanie w oparciu o budżet i dostępne środki odpowiednich racji żywnościowych, zarówno pod względem ekonomicznym jak i odżywczym. Trzecia misja to zrzut pożywienia, ale czwarta to nie lada wyzwanie. Należy tak zaplanować zakupy, by towary z całego świata dotarły do wyznaczonych portów na czas oraz w możliwie najtańszy sposób. Gdy to już będziemy mieli za sobą, należy przewieźć wszystko konwojem w wyznaczone miejsca. Cała operacja okazuje się beznadziejnie trudna, ponieważ na drodze czeka nas wiele niespodzianek takich jak: przebite koło, zwalony most, pole minowe czy przymusowy przystanek za sprawą nie zawsze przyjaźnie nastawionych tubylców.

Ostatnie zadanie polega na zbudowaniu 10 letniego planu dalszej pomocy zagrożonym głodem regionom. Od sumienności i dokładności ich wykonania zależy końcowy sukces całego przedsięwzięcia, a nagrodą za oddanie i poświęcenie jest końcowa punktacja.

Gra jest bardzo dobrze przygotowana pod względem graficznym oraz dźwiękowym. Każdą z sześciu misji poprzedza film instruktażowy, a bonusem za zakończone zadanie jest emisja krótkiego filmu z działalności zespołu w różnych regionach świata.

Pomimo dużego rozmiaru pliku zachęcam do jego pobrania i wczucie się w rolę pomagającego głodującym.


Uwaga:

Na stronie producenta dostępna jest również wersja gry dla systemu MacOS

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 12.10.2010 21:10

gra bardzo stara, ale ciekawa

  #2 15.11.2007 10:08

Ja powiem wam dzieciaki dla mnie ta gra jest siuper:D
Nie mam zadnych wotpliwosci do niej :DelosikD:

  #1 04.05.2007 14:02

Fajna Gierka

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.