r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WMI tools 8.0

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WMI tools to darmowy zestaw narzędzi, który pozwala odczytać informacje Windows Management Instrumentation zdalnie i lokalnie. Program ma wygodny interfejs, który pozwala łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Galeria programu

Program pozwala przejrzeć podstawowe informacje o systemie, wszystkie w jednym miejscu. Można również przyjrzeć się bardzo szczegółowym informacjom o sprzęcie, na którym zainstalowany jest Windows, a także szczegółom systemu, jak komponenty programowe, podłączone dyski, punkty przywracania, udziały sieciowe i wiele innych.

W kolejnych, bardziej szczegółowych widokach, pokazuje listę aktywnych procesów i wykorzystywanych przez nie zasobów, a także zainstalowane usługi i szczegółowe informacje o nich. Wszystkie logi dostępne na maszynie można wygodnie przeglądać i przeszukiwać w przyjemnym dla oka widoku, kolorującym zdarzenia według typu.

Nie zabrakło eksploratora WMI, który pozwala tworzyć własne zapytania i widoki danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.