WP SportoweFakty WP SportoweFakty 3.2.1

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja WP SportoweFakty to aplikacja z wiadomościami dla każdego fana sportu. Znajdują się tu wiadomości z wielu dyscyplin, a także relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Newsy z kilkunastu dyscyplin sportowych

Wybór dyscyplin sportowych jest bardzo duży. Można tu czytać o praktycznie każdej lidze piłki nożnej i żużlowej, a także o siatkówce na wielu poziomach, piłce ręcznej, sportach walki (boks, UFC, KSW, FEN, xCaghe, DSF), koszykówce, tenisie, sportach motorowych (Formuła 1, WRC, RSMP, MotoGP, Rajdy terenowe i wiele innych), sportach zimowych (skoki, biegi, biathlon, alpejskie, hokej, kolarstwie górskim i szosowym, alpinistyce, żeglarstwie, rugby, zawodach lekkoatletycznych, wioślarstwie, kajakarstwie, a nawet snookerze i szermierce.

Najświeższe wyniki, tabele i terminarze

Dla najpopularniejszych dyscyplin, jak piłka nożna, siatkówka czy skoki narciarskie, w aplikacji znajdziemy terminarze i tabele. Ponadto w „trzeciej zakładce” znajdują się aktualine informacje z najważniejszych wydarzeń sportowych. By zawsze być na bieżąco, można korzystać z powiadomień. Publikacje opatrzone są zdjęciami i materiałami filmowymi.

W aplikacji znajduje się też program telewizyjny i dział „SportowyBar”, gdzie znajdziemy plotki i bardziej osobiste wiadomości o gwiazdach sportu.

Najważniejsze funkcje aplikacji

  • relacje "na żywo" z najważniejszych imprez sportowych
  • wiadomości sportowe z kilkunastu dyscyplin sportowych
  • sportowy program TV
  • ciekawostki z życia sportowców
  • powiadomienia o istotnych wydarzeniach

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!