r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WP - problemów ciąg dalszy...

Strona główna Aktualności

Wielokrotnie pisaliśmy o problemach drugiego co do wielkości portalu internetowego w Polsce - Wirtualnej Polski. 9 kwietnia br. Sąd Rejonowy w Gdańsku wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki Wirtualna Polska obejmujące likwidację jej majątku. Sytuacja niestety nie poprawia się. Jak poinformowała Rzeczpospolita w dzisiejszym wydaniu, wczoraj przestały działać służbowe telefony komórkowe pracowników Wirtualnej Polski. Telekomunikacja Polska SA wypowiedziała WP umowy zakupu usług od portalu, w tym dotyczące prowadzenia kont poczty elektronicznej dla abonentów TP SA korzystających z pakietów internetowych.

- Potwierdzam, że nie działają nasze służbowe telefony komórkowe - przyznała Rzeczpospolitej Agnieszka Szwaj, rzecznik WP, firmy, która jest właścicielem drugiego co do wielkości polskiego portalu internetowego. Wojciech Reguła, syndyk WP, powiedział nam, że telefony powinny być wkrótce włączone przez PTK Centertel. - Nasz dyrektor finansowy rozmawiał w tej sprawie z Centertelem - poinformował. Reguła dodał, że WP ureguluje bieżące rachunki, starsze zaś są zaległościami objętymi postępowaniem upadłościowym.

Więcej na temat bieżących problemów WP przeczytać można na stronach Rzeczpospolitej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.