WP.tv WP.tv 1.0.3

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja do przeglądania multimedialnych treści serwisu Wirtualna Polska. Oferuje głównie własne produkcje, reportaże i dokumenty. Wszystkie materiały dostępne są za darmo.

Ekran główny WP.tv podzielono na cztery części: polecane, serie, kanały, top 100. Na górze znalazła się także klasyczna wyszukiwarka, ułatwiająca odnalezienie konkretnych materiałów. Zakładka kanały to tak naprawdę tematyczny zbiór wideo. Znajdą tam coś dla siebie miłośnicy historii, teorii spiskowych, motoryzacji, gier, sportu, biznesu czy też informacji ze świata. Wybór jest spory, a same treści w dużej mierze ciekawe. Zawodzi jedynie aktualizacja bazy o nowe materiały.

Wybierają film możemy przeczytać jego krótki opis, dodać do ulubionych, skomentować czy też udostępnić znajomym. Sam player zawiera tylko niezbędne opcje. Jakość transmisji podczas testów była bardzo zadowalająca. Szkoda, że zabrakło możliwości pobierania treści do pamięci urządzenia. Na krytykę zasługuje także interfejs. Jest przekombinowany i brzydki. Miesza style iOS z Androidem. Zarówno aplikacja WP.tv jak i materiały dostępne są za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!