r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WP.tv 1.0.3

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja do przeglądania multimedialnych treści serwisu Wirtualna Polska. Oferuje głównie własne produkcje, reportaże i dokumenty. Wszystkie materiały dostępne są za darmo.

Galeria programu

Ekran główny WP.tv podzielono na cztery części: polecane, serie, kanały, top 100. Na górze znalazła się także klasyczna wyszukiwarka, ułatwiająca odnalezienie konkretnych materiałów. Zakładka kanały to tak naprawdę tematyczny zbiór wideo. Znajdą tam coś dla siebie miłośnicy historii, teorii spiskowych, motoryzacji, gier, sportu, biznesu czy też informacji ze świata. Wybór jest spory, a same treści w dużej mierze ciekawe. Zawodzi jedynie aktualizacja bazy o nowe materiały.

Wybierają film możemy przeczytać jego krótki opis, dodać do ulubionych, skomentować czy też udostępnić znajomym. Sam player zawiera tylko niezbędne opcje. Jakość transmisji podczas testów była bardzo zadowalająca. Szkoda, że zabrakło możliwości pobierania treści do pamięci urządzenia. Na krytykę zasługuje także interfejs. Jest przekombinowany i brzydki. Miesza style iOS z Androidem. Zarówno aplikacja WP.tv jak i materiały dostępne są za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 26.06.2017 00:14

Miałem pierwszą wersję Programu TV Wp dla systemu Android i byłem z niego bardzo zadowolony. Niestety po aktualizacji wersja 4.0.8 jest kompletnie niefunkcjonalna. Za dużo okien, nieintuicyjny wybór ulubionych programów,, nieintuicyjna edycja listy, nie jest wyświetlana linijka oznaczająca upływający czas, wyświetlany jest tylko jeden następny program zamiast, jak poprzednio, dwóch. Efekt: odinstalowałem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.