reklama

WP.tv 1.1.0.3

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja do przeglądania multimedialnych treści serwisu Wirtualna Polska. Oferuje głównie własne produkcje, reportaże i dokumenty. Wszystkie materiały dostępne są za darmo.

Ekran główny WP.tv podzielono na cztery części: polecane, serie, kanały, top 100. Na dolnej belce znalazła się klasyczna wyszukiwarka, ułatwiająca odnalezienie konkretnych materiałów. Zakładka kanały to tak naprawdę tematyczny zbiór wideo. Znajdą tam coś dla siebie miłośnicy historii, teorii spiskowych, motoryzacji, gier, sportu, biznesu czy też informacji ze świata. Wybór jest spory, a same treści w dużej mierze ciekawe. Zawodzi jedynie aktualizacja bazy o nowe materiały.

Wybierają film możemy przeczytać jego krótki opis, dodać do ulubionych, skomentować czy też udostępnić znajomym. Sam player zawiera tylko niezbędne opcje. Jakość transmisji podczas testów była bardzo zadowalająca. Szkoda, że zabrakło możliwości pobierania treści do pamięci urządzenia. Zarówno aplikacja WP.tv jak i materiały dostępne są za darmo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić