WPS Presentation WPS Presentation 11.2.0.9984

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie prezentacji i demonstracji
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WPS Presentation to darmowe narzędzie do tworzenia i i wykonywania prezentacji czy pokazu slajdów, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością i niskim zużyciem zasobów systemowych. Stworzone zostało przez Chińczyków na wzór aplikacji PowerPoint 2003 i doskonale nadaje się do kreowania prostych, a także bardziej złożonych prezentacji.

Aplikacja jest częścią pakietu WPS Office i wyposażona została we wszystkie niezbędne funkcje, jakie znaleźć się powinny w oprogramowaniu tego typu. Pozwala na tworzenie prezentacji składających się z dowolnej ilości slajdów, zawierających grafikę, zdjęcia, ClipArty, trójwymiarowe napisy WordArt, tabelki, wykresy oraz diagramy, materiały wideo i wiele innych. Do dyspozycji użytkownika pozostaje również wiele ciekawych efektów, które stosowane mogą być jako efekty przejścia slajdów lub wyświetlania na nich różnych obiektów. Tworzone prezentacje wzbogacane mogą być o dowolny podkład dźwiękowy, a dostęp do nich ograniczyć możemy poprzez zastosowanie hasła.

WPS Presentation pozwala zapisywać prezentacje do własnych formatów DPS i DPT, a także PPS, PPT i POT, kompatybilnych z aplikacją PowerPoint w wersji 97\2000\XP\2003\2007\2010. Program potrafi również eksportować dokumenty do formatu PDF.

Uwaga!

  • Aplikacja WPS Presentation nie jest dostępna do pobrania jako samodzielna aplikacja. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego WPS Office, którego jest ona składnikiem. Znaleźć go można w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!