r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WRC 5

Strona główna Windows Gry Wyścigi

Gry rajdowa to pewna nisza na rynku samochodówek, ale jest kilka znanych marek podejmujących temat. WRC 5 po nazwie doskonale się będzie kojarzyć, bowiem to od lat już rozwijana seria. Najnowsza odsłona stanowić ma w pewien sposób odrodzenie, ponieważ wyrzucono do kosza stary kod, by utalentowane studio Kylotonn Games mogło stworzyć nowy, o wiele bardziej nowoczesny. Tytuł przemówi też do nowicjuszy.

Mamy dostęp do ekip samochodowych biorących udział w Mistrzostwach Świata, w tym naturalnie również Polaków. Dla poszerzenia grona potencjalnych odbiorców, nie zdecydowano się na pójście w stronę symulacji. Chociaż to nie radosne wyścigi z karambolami, mimo wszystko WRC 5 pozwala na bardzo wiele na trasie, tak w imię dobrej zabawy. Warto niemniej zacząć przygodę od dość pomocnego samouczka.

r   e   k   l   a   m   a

Oprawa graficzna cieszy oczy, przy czym nie stanowi żadnego przełomu. Rajdówka jest przede wszystkim czytelna wizualnie, co nawet przy uszkodzeniu połączenia z pilotem na miejscu obok, pozwala na kontynuowanie zmagań. Gra oferuje oczywiście różne rzuty na akcję, w tym z kamery z wnętrza auta. Miejsce muzyki zajęły intensywne ryki rozgrzewanych do czerwoności silników. Projekt ten ma szansę zdobyć zwolenników.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core-i3 lub AMD Phenom II X2
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 9800 GTX lub AMD Radeon HD 5750

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala zmierzyć się z dwoma odcinkami specjalnymi za kółkiem Hyundaia i20 WRC.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 06.06.2016 20:50

Mam sentyment do tej serii ,zdecydowanie warto zagrać ,malkontenci zawsze się do czegoś przyczepią ,ale nie warto zwracać na nich uwagi ,seria od początku ma pewien nieustający problem a mianowicie niedofinansowanie ,zawsze brakuje tych ostatnich szlifów.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.