r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WS-info2NET Ewidencja Nieruchomości

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WS-info2NET Ewidencja Nieruchomości to aplikacja dedykowana głównie dla pośredników zajmujących się obrotem nieruchomościami. Program oferuje wiele przydatnych w tej branży funkcji ułatwiających zarządzanie bazą nieruchomości oferowanych przez biuro. System umożliwia między innymi tworzenie ofert dla klientów i organizuje dane o oferowanych i poszukiwanych nieruchomościach w oddziałach firmy. Bardzo ciekawą, a zarazem przydatną funkcja aplikacji jest możliwość publikowania danych na własnej stronie internetowej lub kilku popularnych portalach tematycznych przeglądanych przez użytkowników zainteresowanych kupnem nieruchomości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.