Wakacje z Symfonią

Strona główna Aktualności

O autorze

Wcześniej niż zwykle, rozpoczyna się, tradycyjny już, okres wakacyjnych promocji. Sage Symfonia - producent popularnego oprogramowania dla firm, ogłosiła właśnie szereg ofert promocyjnych na lato 2007.

W ramach letniej oferty można uzyskać do 35% rabatu usługi abonamentowe zakupione wraz z licencją na oprogramowanie SYMFONIA Premium. Nowo otwarte firmy, które nie prowadzą działalności dłużej niż 12 miesięcy, mogą skorzystać z 25% rabatu na zakup zakup licencji. Na kupujących w lipcu czeka też możliwość 60-dniowego odroczenia płatności na połowę wartości zamówienia, a także różnego rodzaju upominki przydatne w okresie wakacyjnym (ręczniki, termosy, leżaki, plecaki i zestawy do grillowania).

Oprócz tego producent zaprasza na Wakacyjne spotkania z SYMFONIĄ, organizowane w lekkiej, wakacyjnej atmosferze na świeżym powietrzu. Spotkania będą odbywać się w pierwszej połowie lipca, kolejno w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Bytomiu, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.

To jednak nie wszystko. Na wszystkich aktywnych zawodowo czeka konkurs Z przymrużeniem oka zorganizowany przez Sage Symfonia i firmę Nikon. Na stronie producenta została udostępniona galeria trójwymiarowych zdjęć do których należy zaproponować podpis, tytuł lub komentarz. Na zwycięzcę czeka aparat cyfrowy, na wyróżnionych uczestników - upominki.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej producenta.

© dobreprogramy