Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: rozstrzygamy konkurs, przyznajemy nagrody

Strona główna Aktualności

O autorze

Nie spodziewaliśmy się ani takiego zainteresowania, ani tak wysokiego poziomu prac. Liczyliśmy, że kilka osób przyśle e-maile z kilkoma zdaniami. Dostaliśmy kilkadziesiąt dokumentów, wśród nich nagrania audycji radiowych, filmy wideo, demonstracje prototypów aplikacji i makiety przyszłych wersji urządzeń z serii SHIELD. Dyskusje w redakcji nad ustaleniem rankingu skończyły się dopiero kilkanaście minut temu, co pokazuje, jak trudny był wybór trzech najlepszych autorów.

Przypomnijmy: w ramach konkursu „Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” należało przygotować rozwiązania trzech zadań. Pierwsze polegało na napisaniu recenzji gry, wybranej spośród tych dostępnych na tablet Nvidii. Drugie wiązało się z przedstawieniem pomysłu na aplikację, która mogłaby w ciekawy sposób wykorzystać możliwości Shielda. W trzecim oczekiwaliśmy zastanowienia się nad przyszłością urządzeń z tej linii.

Do końca trwania konkursu swoje rozwiązania przysłało ponad 70 Czytelników. Wymaganą regulaminem liczbę co najmniej 15 punktów w ocenie redakcyjnego jury osiągnęło 25 osób. Nie oznacza to, że poziom pozostałych prac był tak niski. Po prostu wielu osobom, które przysłały nawet całkiem obiecujące pierwsze prace, zabrakło wytrwałości, nie wykonały wszystkich zadań konkursowych.

Wyniki

Pierwszą nagrodę w naszym konkursie, po burzliwych debatach w jury, otrzymuje nasz Czytelnik MRAF. Zrecenzował on grę World of Tanks Blitz, w interesujący sposób przedstawił aplikację wspomagającą pracę architektów wnętrz i wymyślił telewizor SHIELD. W jego ręce trafi więc zestaw: tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etui SHIELD Tablet Cover.

Druga nagroda przypadła Magnisowi. Przygotował on recenzję gry Does not Commute w bardzo ciekawej formie – jako audycji radiowej. W zadaniu drugim przedstawił film-prezentację aplikacji przydatnej w żeglarstwie, w trzecim zaś opisał SHIELD w formie projektora, wykorzystywanego do gier w większej społeczności. Nagrodą dla Magnisa będzie tablet NVIDIA SHIELD 16 GB.

Trzecią nagrodę zdecydowaliśmy się przyznać Kellhusowi, za recenzję gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, pomysł na genialny interfejs dla androidowych tabletów o nazwie Lone Warrior Launcher i wizję wykorzystania urządzeń SHIELD z okularami rzeczywistości rozszerzonej. Do Kellhusa trafi karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX.

Niestety mamy tylko trzy nagrody do rozdania – a chcielibyśmy rozdać więcej. Dla wszystkich tych, którzy uzyskali więcej niż 15 punktów, przygotowaliśmy dzięki Nvidii ciekawe nagrody pocieszenia, atrakcyjne gadżety związane z tym co Zielone. A oto kompletna lista zwycięzców:

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie, mamy nadzieję, że się podobał. W sprawie dostarczenia nagród skontaktujemy się z Wami już niebawem. Korzystając zaś z okazji już teraz zdradzimy, że niebawem… kolejny konkurs.

© dobreprogramy
s