Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wymyśl aplikację i wygraj tablet!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już kilkadziesiąt osób przysłało swoje recenzje gier w naszym konkursie „Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” – a jak wiecie, przesyłać je możecie do 1 lipca włącznie. Tak jak zapowiedzieliśmy, czas na drugie zadanie. Tym razem będziemy oczekiwali od Was przede wszystkim kreatywności – puśccie wodze fantazji, jednak związanej technicznymi realiami.

Odpowiedzi możecie wysyłać do 1 lipca 2015 r. włącznie. Od Was zależy, czy wyślecie wszystkie rozwiązania w jednym e-mailu, czy też będziecie wysyłać je oddzielnie – nie wpłynie to na punktację. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lipca. Wtedy poznacie oficjalny ranking punktowy uczestników.

Każda z Waszych odpowiedzi zostanie oceniona przez redakcyjne jury, w skali od 1 do 10 punktów. Aby mieć szanse na zdobycie jednej z trzech atrakcyjnych nagród, należy uzyskać co najmniej 15 punktów za rozwiązania wszystkich trzech zadań.

Przypominamy, że nagrodami są:

1. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etui SHIELD Tablet Cover

2. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB

3. karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX

Ze szczegółowym regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.

Zadanie drugie

Jak dobrze już wiecie, tablet SHIELD, choć zbudowany z myślą o graczach, wcale do grania się nie ogranicza. Szybki (szczególnie w przetwarzaniu grafiki) procesor Tegra K1, 2 GB RAM, ekran o dużej rozdzielczości, zintegrowane kamery i sensory, załączone piórko pojemnościowe – to wszystko czyni z niego urządzenie prawdziwie uniwersalne. Jak wykorzystać tę uniwersalność? Waszym drugim zadaniem w naszym konkursie będzie przedstawienie pomysłu na aplikację, która w ciekawy sposób wykorzysta sprzętowe atuty tabletu Nvidii.

Nie stawiamy żadnych ograniczeń co do formy tej prezentacji, ani też typu aplikacji, jaką zechcecie sobie wymyślić. Kryteriami oceny będą jedynie pomysłowość i realność – maszyny czasu z tabletu zrobić się nie da, ale może wymyślicie coś równie ciekawego?

Recenzję prosimy przesyłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl, z dopiskiem w tytule [NVIDIA SHIELD: pomysł na aplikację].

Przypominamy też, że wciąż czekamy na recenzje gier na tablet Nvidii. Choć jej napisanie nie jest konieczne, to możecie w ten sposób zdobyć maksymalnie 10 punktów, znacząco zwiększając swoją szansę wygranej.

© dobreprogramy
s