r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wakanda Studio 10 Build 187175

Strona główna Windows Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Wakanda Studio to potężne i rozbudowane środowisko programistyczne, przeznaczone zarówno dla tych programistów, projektujących aplikacje webowe, jak i tworzących klasyczne programy desktopowe.

Galeria programu

Taka wolność wyboru pisanej aplikacji bierze się z dużej ilości modułów, które łącznie tworzą Wakanda Studio. Zintegrowane z pakietem są między innymi narzędzia serwerowe, służącego do debugowania, modelowania i projektowania aplikacji (w tym interfejsu użytkownika), a także przeglądarka baz danych, menadżer plików wykorzystywanych w projekcie i nie tylko. Dodatkowo środowisko to może zintegrować się z aplikacjami działającymi w chmurze oraz z serwisem Git.

Wakanda Studio posiada wiele opcji, które można dostosować i spersonalizować do swoich oczekiwań, a poza tym obsługuje standardowe dla tego typu aplikacji kolorowanie składni, kreatory budowania klas oraz funkcji i nie tylko. Wszystko to zawarte jest w ramach rozbudowanego, ale czytelnego interfejsu. Dodatkowym plusem jest niewątpliwie rozbudowana pomoc oraz samouczki, do których linki zawarte są w oknie startowym aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 30.10.2015 20:45

super dla projektujących aplikacje webowe

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.