r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wakanda Studio 10 Build 187175

Strona główna Windows Programowanie Środowiska programistyczne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wakanda Studio to potężne i rozbudowane środowisko programistyczne, przeznaczone zarówno dla tych programistów, projektujących aplikacje webowe, jak i tworzących klasyczne programy desktopowe.

Galeria programu

Taka wolność wyboru pisanej aplikacji bierze się z dużej ilości modułów, które łącznie tworzą Wakanda Studio. Zintegrowane z pakietem są między innymi narzędzia serwerowe, służącego do debugowania, modelowania i projektowania aplikacji (w tym interfejsu użytkownika), a także przeglądarka baz danych, menadżer plików wykorzystywanych w projekcie i nie tylko. Dodatkowo środowisko to może zintegrować się z aplikacjami działającymi w chmurze oraz z serwisem Git.

Wakanda Studio posiada wiele opcji, które można dostosować i spersonalizować do swoich oczekiwań, a poza tym obsługuje standardowe dla tego typu aplikacji kolorowanie składni, kreatory budowania klas oraz funkcji i nie tylko. Wszystko to zawarte jest w ramach rozbudowanego, ale czytelnego interfejsu. Dodatkowym plusem jest niewątpliwie rozbudowana pomoc oraz samouczki, do których linki zawarte są w oknie startowym aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 30.10.2015 20:45

super dla projektujących aplikacje webowe

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.