Wake Alarm Clock Wake Alarm Clock 4.3.5

Strona główna iOS Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wake Alarm Clock to budzik, którego autorzy postanowili w pierwszej kolejności skupić się na aspekcie wizualnym swojej aplikacji. Program ma nas nie tylko skutecznie budzić, ale również przykuwać uwagę swoim wykonaniem.

Trzeba przyznać że Wake Alarm Clock wygląda bardzo intrygująco. Podstawowa nawigacja w aplikacji opiera się na gestach. To za ich pomocą przechodzimy do ustawień czy też dodajemy nowe budziki. Warto skorzystać z przygotowanego przez autorów poradnika, który wyjaśni zasady działania interfejsu.

W Wake Alarm Clock znajdziemy kilka różnych metod budzenia jak i dezaktywacji dzwonienia. Każdą z nich możemy uprzednio przetestować. Aplikacja zawiera także spory zbiór dobrze przygotowanych i podzielonych na kategorie tematyczne dzwonków. Niestety za część z nich musimy dodatkowo zapłacić korzystając z mikropłatności.

Wake Alarm Clock to propozycja dla osób, które bardzo wysoko cenią sobie wykonanie aplikacji. Znajdziemy w niej wszystkie niezbędne budzikowi opcje, do tego kilka autorskich rozwiązań oraz bardzo stylowy interfejs.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!