Walk and Text Walk and Text 1.0

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Walk and Text to aplikacja stworzona z myślą o osobach korzystających z telefonu nawet podczas spacerów. Pozwala uniknąć niechcianych kolizji, ale ma również inne zastosowania.

W przeciwieństwie do wielu podobnych programów Walk and Text nie jest aplikacją ograniczoną do jednego zadania (zazwyczaj wysyłania sms), której tło stanowi obraz z kamery. W jej przypadku możemy korzystać z dowolnego programu, a podgląd na to co mamy pod telefonem otrzymujemy w specjalnym oknie aplikacji.

Takie rozwiązanie ma kilka zalet. Po pierwsze nie ogranicza nas do jednej aplikacji. Możemy go używać pisząc sms, przeglądając Facebooka, czy też czytając strony www. Po drugie jest bezpieczniejsze w kwestii uprawnień. Aplikacja nie musi mieć dostępu do naszych kontaktów, sms itp. Jedyne uprawnienie dotyczy wykorzystania aparatu.

Dodatkowym atutem jest możliwość śledzenie i obserwowania patrząc w ekran telefonu. Walk and Text pozwala jedynie na użycie lampy błyskowej. Nie znajdziemy tu możliwości wykonania zdjęcia czy też powiększenia okna. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!