r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Walk and Text 1.0

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Walk and Text to aplikacja stworzona z myślą o osobach korzystających z telefonu nawet podczas spacerów. Pozwala uniknąć niechcianych kolizji, ale ma również inne zastosowania.

W przeciwieństwie do wielu podobnych programów Walk and Text nie jest aplikacją ograniczoną do jednego zadania (zazwyczaj wysyłania sms), której tło stanowi obraz z kamery. W jej przypadku możemy korzystać z dowolnego programu, a podgląd na to co mamy pod telefonem otrzymujemy w specjalnym oknie aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Takie rozwiązanie ma kilka zalet. Po pierwsze nie ogranicza nas do jednej aplikacji. Możemy go używać pisząc sms, przeglądając Facebooka, czy też czytając strony www. Po drugie jest bezpieczniejsze w kwestii uprawnień. Aplikacja nie musi mieć dostępu do naszych kontaktów, sms itp. Jedyne uprawnienie dotyczy wykorzystania aparatu.

Dodatkowym atutem jest możliwość śledzenie i obserwowania patrząc w ekran telefonu. Walk and Text pozwala jedynie na użycie lampy błyskowej. Nie znajdziemy tu możliwości wykonania zdjęcia czy też powiększenia okna. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.