Wally Wally 1.6.1

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wally to program dla tych, którzy szukają nowych, ciekawych zdjęć do wykorzystania jako tapeta na ekranie głównym smartfonu lub tabletu. W aplikacji dostępnych jest mnóstwo zdjęć i grafik wysokiej jakości, które pozwolą ozdobić urządzenie według gustu użytkownika.

Tapety w aplikacji pogrupowane są w kilku kategoriach głównych: według daty dodania i według popularności wśród innych użytkowników Wally, można je też odkrywać zupełnie losowo, zlecając programowi tego typu wyszukiwanie. Aplikacja zawiera też wyszukiwarkę, dzięki której możliwe jest odkrywanie nowych zdjęć w oparciu o słowa kluczowe, np. "samochód", "góry", "morze" i wiele innych.

Zdjęcia wyświetlane są w formie małych prostokątów, z których każdy zawiera informację o rozdzielczości pliku. Gdy klikniemy wybrany plik, wówczas zaprezentowane zostaną dodatkowe informacje, m.in. o autorze pracy, wadze pliku i tagi, które do niego przypisano, a także wzmiankę SFW (Safe For Work) lub NFSW (Not Safe For Work), z których ta druga wskazuje np. treści erotyczne. Każdy plik można wyświetlić w podglądzie na całym ekranie, szybko ustawić go jako tapetę, zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić za pomocą innych zainstalowanych programów.

Program jest dostępny całkiem za darmo i nie wyświetla reklam, co nie zdarza się często w oprogramowaniu tego typu. Wally to też przykład zastosowania wytycznych Material Design w projektowaniu aplikacji: znajdziemy w niej żywe, nasycone kolory, sporo animacji, a także charakterystyczny duży przycisk funkcyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!