Wally 2.4.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wally to wieloplatformowy, bezpłatny i niewielki program pozwalający urozmaicić nasz pulpit tapetami czerpanymi nie tylko z naszego komputera, ale także pobieranymi z takich serwisów jak Google, deviantArt, Flickr, Yahoo!, Panoramio, Pikeo, Ipernity, Photobucket, Buzznet, Picasa, Bing, Smugmug czy Vladstudio.

Wystarczy jedynie wpisać słowa kluczowe, a Wally automatycznie wyszuka w wybranych źródłach tapety i wyświetli je na pulpicie - zmiana tapety może następować automatycznie co pewien określony czas lub ręcznie. Narzędzie oferuje ponadto szereg opcji pozwalających bardziej precyzyjnie określić interesujące nas tapety - możemy na przykład wymusić, by obrazy były większe niż rozdzielczość ekranu albo by pobierane były tylko grafiki o orientacji poziomej.

Wally zbudowany jest w oparciu o biblioteki Qt4. Po instalacji i uruchomieniu rezyduje w zasobniku systemowym, skąd można zmieniać tapety i wywoływać panel okno z opcjami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!