WampServer WampServer 3.1.7

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Serwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WampServer to darmowy, zintegrowany pakiet webowy, z pomocą którego łatwo uruchomimy na swoim komputerze własny serwer WWW. Z powodzeniem posłużyć ono może do testowania skryptów PHP, jak również hostowania niewielkich stron internetowych oraz aplikacji webowych.

Pakiet WampServer to idealne rozwiązanie dla początkujących webmasterów, ale nie tylko. Pozwala ono na uruchomienie w pełni działającego serwera WWW w zaledwie kilka minut, bez kłopotliwej konfiguracji jaka ma miejsce podczas samodzielnej instalacji serwera HTTP, baz danych itp.

W skład WampServera wchodzi m.in. serwer HTTP Apache (2.2.22), serwer baz danych MySQL (5.6.12), interpreter PHP (5.4.16), narzędzie do zarządzania bazami danych phpMyAdmin (4.0.4), debugger i profiler XDebug (2.2.3), a także SQLBuddy (1.3.3), XDC (1.5) oraz webGrind (1.0). Zaletą pakietu jest możliwość wygodnej aktualizacji dowolnych jego komponentów za pośrednictwem udostępnionych na stronie producenta rozszerzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwa Obsługa,Szybki import Baz Danych
Obsługa Hostingowa
ocena użytkownika
05.09.2014 11:13 • Recenzja do wersji 2.5

Program w zakresie zarządzania lokalnego doskonale spełnia swoje zadanie jednak zdecydowanie nie nadaje się jako serwer hostingowy w porównaniu z innymi hostingami zarządzalnymi przez klienta FTP strony stawiane na tym serwerze nadają się tylko do zarządzania lokalnego natomiast po imporcie na serwer lokalny nie są widoczne to bardzo poważne uchybienie