r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wappalyzer dla Firefoksa 5.4.8

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Wappalyzer to niewielkie rozszerzenie dla przeglądarki internetowej Firefox wyświetlające informacje o technologiach webowych wykorzystanych podczas tworzenia odwiedzanej aktualnie stronie internetowej.

Galeria programu

Działanie pluginu jest bardzo proste i opiera się na analizie kodu źródłowego otworzonej w karcie przeglądarki strony internetowej. Wappalyzer wyszukuje w nim typowe dla różnych technologii elementy kodu i na tej podstawie opiera dostarczane przez siebie informacje. Użytkownik dowiedzieć się może o wykorzystanym przez twórców wybranego serwisu internetowego oprogramowaniu serwera, dostawcy statystyk, frameworku webowym i JS, systemie bazy danych itp., a także ich wersji.

Wappalyzer to rozszerzenie nie wymagające konfiguracji i będące bardzo proste w obsłudze. Po zainstalowaniu, w oknie przeglądarki wyświetlana jest niewielka ikonka, której to kliknięcie wyświetla okienko z opisanymi wcześniej informacjami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 28.08.2017 21:15

Po co OPIS, skoro nie można usunąć PIS?
Żartowałem, ale byle ublock origin pokaże żądania webowych szpiegow, tracków itd.
http://prntscr.com/ge5l3c

Autor edytował komentarz w dniu: 28.08.2017 21:17
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.