r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

War of the Currents

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

War of the Currents to ręcznie rysowana platformówka, która stylem graficznym nawiązuje do przełomu XIX oraz XX wieku. Akcja osadzona została w Nowym Jorku, a w fabułę wplątani zostali legendarni wynalazcy sprzed lat.

Galeria programu

Nikolai Tesla staje tutaj naprzeciw mrocznej wersji Thomasa Edisona, który zawarł pakt z diabelskim Faustem. Wspólnie porywają mieszkańców miasta, żeby przerabiać ich na członków swoich bezdusznych armii. Uzbrojony w rękawicę elektryczną Tesla rusza uratować sytuację.

Gra oferuje sporo skakania po platformach, ale nacisk głównie położono tutaj na walkę wręcz. Niejednokrotnie tylko pokonanie wszystkich przeciwników w danej lokacji otworzy nam drogę do dalszego układu. Naturalnie na swojej drodze spotkamy coraz mocniejsze wersje różnorakich poczwar. Z czasem przyjdzie nam zlikwidować coraz większe monstra aż po tych najpotężniejszych – bossów układów.

Do podstawowych umiejętności bohatera należą wiązanki ciosów rękawicą, atak z powietrza oraz wybicie nieprzyjaciela w górę po uderzeniu co umożliwia wyprowadzenie łańcuszka ciosów z podskoku połączone przy okazji z unikaniem ataków potworów na ziemi. W sytuacji zagrożenia Tesla może ponadto wygenerować pole ochronne, a także lecący prosto ładunek ogłuszający przydatny w momencie gdy trudno nam się dostać do kogoś strzelającego z oddali. Do tego każdy cios napełnia specjalny pasek umiejętności specjalnej, po której użyciu zadajemy dodatkowe obrażenia piorunami.

W War of the Currents gra się bardzo sympatycznie i mimo iż gra wydawać się może chwilami nieco trywialna, to warto w niej spróbować swoich sił, gdyż niektóre ewolucje będą wymagały od gracza dużej zręczności i przebiegłości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.