Warblade

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Warblade to dwuwymiarowa strzelanka kosmiczna, która stanowi nie lada gratkę dla wszelakich entuzjastów gier w stylu retro.

Gra stworzona została przez Edgara Vigdala, a jej premiera miała miejsce w 2003 roku. Wcielamy się w niej w pilota statku kosmicznego, którego zadaniem jest unicestwienie atakujących nas wrogich samolotów. W trakcie rozgrywki zdobywamy różnego typu bonusy, które zwiększają możliwości naszej maszyny oraz wirtualne pieniądze, umożliwiające rozbudowanie posiadanej broni.

Warblade pomimo bardzo prostej i przestarzałej jak na dzisiejsze czasy grafice potrafi zapewnić rozrywkę na wiele długich godzin. Poza odpieraniem ataku wrogów raz na jakiś czas przyjdzie nam zmierzyć się z bossem, którego pokonanie w większości przypadków nie należy do najprostszych, ale owocują podwyższeniem rangi naszego pilota.

Uwaga!

  • Wersja demonstracyjna, która udostępniona została bezpłatnie pozwala na rozgrywkę jedynie na 10 pierwszych poziomach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!