r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warface 1.13400.3968.17500

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Warface to bezpłatna sieciowa strzelanka, za którą stoją lata doświadczenia. Firma Crytek, znana z serii gier Crysis, a także własnej technologii CryENGINE, na poważnie podeszła do tematu wieloosobowych zmagań w trybie FPP, czego efektem jest właśnie niesamowita graficznie i świetna pod względem rozgrywki produkcja. Dla urozmaicenia formuły, gracze kierują postaciami w ramach którejś z kilku dostępnych klas żołnierzy.

Galeria programu

Mamy więc speca od karabinów, medyka polowego, inżyniera czy snajpera, mających swoje role w trakcie starć. Tylko dobre zgranie sił może gwarantować zwycięstwo, a im lepiej nam idzie, tym więcej punktów doświadczenia oraz lokalnej waluty zdobywamy. Do wyboru dostajemy wiele broni, a wszystkie wzorowano na prawdziwych modelach, zmodyfikowanych oczywiście z powodów licencyjnych. Strzela się tutaj świetnie.

Grać da się w wielu ciekawych trybach. Poza standardowym deathmatchem oraz jego odmianą drużynową lub podkładaniem bomb, jest jeszcze przykładowo przywoływanie nalotu na pozycje przeciwnika albo zbieranie nieśmiertelników na punkty. Do tego dochodzą misje wypełniane w ramach współpracy graczy, z likwidowaniem wskazanych celów, wybijaniem wszystkich wrogów i dynamiczną walką o przetrwanie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2,0 GHz
  • 1,5 GB RAM-u
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT z 256 lub AMD Radeon X 1950, minimum z 256 MB pamięci.

Pobranie gry jest możliwe dopiero po założeniu konta w usłudze GFACE Cryteka. Grę uruchamia specjalny program, który podaje bieżące wiadomości i sprawdza, czy spełnione są wymagania sprzętowe gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Warface na weekend – zagraj, jeśli marzysz o karierze w e-sporcie

17
ROZRYWKA 08.10.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

W ramach cotygodniowej rozrywki w tym tygodniu proponuję Wam sieciową strzelankę Warface, prężnie rozwijaną przez studio Crytek. To sieciowa strzelanka, dostępna jest w modelu free-to-play. Od konkurencji odróżnia ją między innymi Nanosuite, przeniesiony prosto z Crysisa. Warface może kojarzyć się z Call of Duty II, ze względu na mapy i zadania, albo Battlefieldem, dzięki podobnemu podziałowi ról między graczami, ale ma niepowtarzalny charakter, którego nie da się podrobić. W drużynie znajduje się medyk (apteczki, defibrylator), technik (miny, uzupełnianie pancerza), snajper i logistyk…

Recenzje użytkowników

Można pograć za darmo, do czasu aż natraficie na graczy z giwerami premium.
Przewaga uzyskiwana nie dzięki skilowi a dzięki zasobności portfela ,choć zdejmowanie "płatników" daje sporą satysfakcje.
ocena użytkownika

Gra jest w pełni spolszczona włącznie z dubbingiem , ma dość niskie wymagania sprzętowe ,pozwala na dodanie konta Steam. Jest atrakcyjna pod względem oprawy silnik CryEngine robi swoje. Gra teoretycznie jest za darmo !.
Niestety tylko teoretycznie ,za prawdziwe pieniążki możemy kupić "Bronie Premium" które dają sporą przewagę w rozgrywce ,co więcej te bronie mają termin ważności po którego upływie musimy zakupić je ponownie :(.
Początkowo gra miała mniej inwazyjny model Free to Play ,aktualnie to właściwie już Pay to Win .
Szkoda, tak to już jest gdy producent nie ma dobrego pomysłu na model FTP.

22.09.2017 10:40 | Recenzja do wersji 1.13400.3968.17500

Komentarze

0 nowych
  #6 04.04.2016 23:20

Owszem, gra jest na Steamie. MAle nie jest on konieczny, aby w niego grać. Zresztą można też pobrać wersje tej gry z oficjalnej strony i działa bez Stm-a.

Robin-Otzi   6 #5 19.03.2016 23:43

Ktoś z DP w to gra? może jakiś Klan DP?

cephei   13 #4 22.12.2015 23:13

@piotr34.: Dziwne, bo mi ta gra instaluje się bez Steam.

piotr34.   7 #3 22.12.2015 19:18

@cephei: Jak to nie ?, jest na Steam http://store.steampowered.com/app/291480/

  #2 22.12.2015 18:55

Oby nie na Sreamie. Bo instalować instalator, który pobierze instalator gry, który pobierze grę to już ostre przegięcie. Wystarczy już, że w przeglądarkach internetowych mamy instalator do instalatora.

cephei   13 #1 22.12.2015 14:54

Ta gra nie jest na Steam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.