Warface Warface 1.13400.3968.17500

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Warface to bezpłatna sieciowa strzelanka, za którą stoją lata doświadczenia. Firma Crytek, znana z serii gier Crysis, a także własnej technologii CryENGINE, na poważnie podeszła do tematu wieloosobowych zmagań w trybie FPP, czego efektem jest właśnie niesamowita graficznie i świetna pod względem rozgrywki produkcja. Dla urozmaicenia formuły, gracze kierują postaciami w ramach którejś z kilku dostępnych klas żołnierzy.

Mamy więc speca od karabinów, medyka polowego, inżyniera czy snajpera, mających swoje role w trakcie starć. Tylko dobre zgranie sił może gwarantować zwycięstwo, a im lepiej nam idzie, tym więcej punktów doświadczenia oraz lokalnej waluty zdobywamy. Do wyboru dostajemy wiele broni, a wszystkie wzorowano na prawdziwych modelach, zmodyfikowanych oczywiście z powodów licencyjnych. Strzela się tutaj świetnie.

Grać da się w wielu ciekawych trybach. Poza standardowym deathmatchem oraz jego odmianą drużynową lub podkładaniem bomb, jest jeszcze przykładowo przywoływanie nalotu na pozycje przeciwnika albo zbieranie nieśmiertelników na punkty. Do tego dochodzą misje wypełniane w ramach współpracy graczy, z likwidowaniem wskazanych celów, wybijaniem wszystkich wrogów i dynamiczną walką o przetrwanie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2,0 GHz
  • 1,5 GB RAM-u
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 GT z 256 lub AMD Radeon X 1950, minimum z 256 MB pamięci.

Pobranie gry jest możliwe dopiero po założeniu konta w usłudze GFACE Cryteka. Grę uruchamia specjalny program, który podaje bieżące wiadomości i sprawdza, czy spełnione są wymagania sprzętowe gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Można pograć za darmo, do czasu aż natraficie na graczy z giwerami premium.
Przewaga uzyskiwana nie dzięki skilowi a dzięki zasobności portfela ,choć zdejmowanie "płatników" daje sporą satysfakcje.
ocena użytkownika
22.09.2017 10:40 • Recenzja do wersji 1.13400.3968.17500

Gra jest w pełni spolszczona włącznie z dubbingiem , ma dość niskie wymagania sprzętowe ,pozwala na dodanie konta Steam. Jest atrakcyjna pod względem oprawy silnik CryEngine robi swoje. Gra teoretycznie jest za darmo !.
Niestety tylko teoretycznie ,za prawdziwe pieniążki możemy kupić "Bronie Premium" które dają sporą przewagę w rozgrywce ,co więcej te bronie mają termin ważności po którego upływie musimy zakupić je ponownie :(.
Początkowo gra miała mniej inwazyjny model Free to Play ,aktualnie to właściwie już Pay to Win .
Szkoda, tak to już jest gdy producent nie ma dobrego pomysłu na model FTP.