reklama

Warframe na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Warframe - wysokiej jakości futurystyczną grę TPP, w której wraz z przyjaciółmi stawimy czoła galaktycznym przeciwnikom wykonując wspólnie różnorakie misje.

Za produkcję dzieła odpowiada zespół Digital Extremes, współtwórcy takich uznanych gier jak Unreal, Unreal Tournament, Pariah czy te z serii BioShock, a bezpośrednią dla niej inspiracją były prototypy Dark Sector, które ostatecznie odeszło wielce od pierwotnych planów.

Każdy z członków czteroosobowego oddziału wybiera dla siebie zbroję spośród pakietu wstępnie dostępnych charakteryzujących się różnymi umiejętnościami – każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a potem uzyskuje się dostęp i do kolejnych. W boju naturalnie zdobywa się doświadczenie, dzięki czemu z biegiem czasu odblokowują się kolejne zdolności. Możliwe jest również polepszenie postaci z użyciem konkretnych modyfikacji o różnych właściwościach.

Poza wykorzystywaniem broni palnej rodem z filmów science fiction pomachamy bronią białą, a podczas potyczek popiszemy się również umiejętnościami akrobatycznymi odbijając się przykładowo od ścian czy umiejętnie łącząc zabójcze ciosy. Wszelkie miejsca starć generowane są losowo z biblioteki dostępnych elementów. Klany mogą korzystać z podobnego systemu wydając zarobione w boju pieniądze na kolejne pomieszczenia (tudzież wyposażenie dla postaci w sklepie) albo decydując się na zainwestowanie prawdziwej kasy w przyśpieszającą wiele rzeczy platynę. Warto wspomnieć, iż na dobry początek każdy dostaje 50 sztuk tej cennej waluty.

Warframe to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Grę Warframe można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama