Warhammer 40,000: Freeblade Warhammer 40,000: Freeblade 5.6.1

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Warhammer 40,000: Freeblade jest strzelanką, w której przenosimy się do fantastycznego świata Warhammer stworzonego przez firmę Games Workshop. Produkcja jest dostępna do pobrania za darmo, ale zawiera mikropłatności.

Fabuła

Warhammer 40,000: Freeblade pozwala wcielić się w młodego rycerza, którzy dołącza do Mrocznych Aniołów, by wspólnie z tymi Kosmicznymi Marines rozprawić się z siłami Chaosu odpowiedzialnymi za zniszczenie domu protagonisty. Kampania dla jednego gracza składa się z ponad 170 rozmaitych misji, w których jako tytułowy Freeblade walczymy z hordami przeciwników. Oprócz nich znajdziemy tu również codzienne wyzwania.

Rozgrywka

Tym, co wyróżnia Warhammer 40,000: Freeblade na tle wielu innych gier akcji wydanych na urządzeniach mobilnych jest fakt, że rozgrywkę ukazano z perspektywy trzeciej osoby, a więc kamera została umieszczona za plecami kierowanego przez nas bohatera.

Sterowanie

Warhammer 40,000: Freeblade charakteryzuje się bardzo intuicyjnym systemem sterowania przy użyciu ekranu dotykowego. Gracz może walczyć wręcz oraz korzystać z różnorodnych typów broni palnej (zarówno zwykłych karabinów, jak i potężniejszych narzędzi eksterminacji) obserwując nie tylko pokonanych wrogów, ale także ulegające destrukcji elementy otoczenia.

Najważniejsze cechy Warhammer 40,000: Freeblade:

  • strzelanka TPP w uniwersum Warhammera
  • rozbudowany wątek fabularny (liczne przerywniki filmowe, ponad 170 misji do wykonania)
  • intuicyjne sterowanie dostosowane do ekranu dotykowego
  • wiele opcji w zakresie rozwoju swojego bohatera
  • można grać za darmo (opcjonalne mikropłatności w aplikacji)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!