Warhammer 40,000: Space Wolf 1.2.8

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobilne wydanie Warhammer 40,000: Space Wolf przenosi nas do popularnego uniwersum Warhammer 40K. Dzięki połączeniu elementów turowej gry taktycznej oraz karcianki, tytuł ten idealnie sprawdza się na urządzeniach z ekranem dotykowym.

To właśnie za pomocą kart wydajemy rozkazy naszym żołnierzom, zadajemy obrażenia, zmieniamy bronie czy też używamy wzmocnień. Budowanie talii i ulepszanie już zdobytych kart to jeden z najważniejszych elementów rozgrywki. Głównym źródłem nowych kart są zestawy za które płacimy złotem. W każdym z nich znajdziemy trzy losowe karty.

Poza ulepszaniem kart i talii rozwijać możemy także zdolności naszych bohaterów. W dużej mierze to od tych elementów będzie zależał nasz sukces w wybranych misjach. Nieraz w naszej bazie z poziomu której dokonujemy wszelkich ulepszeń spędzimy więcej czasu niż wykonując zadania. Warhammer 40,000: Space Wolf oferuje obszerną kamapnię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się z innymi graczami.

Mocną stroną gry jest oprawa graficzna oraz dźwiękowa. Turowy mechanizm rozgrywki sprzyja urządzeniom mobilnym i ekranom dotykowym. Dzięki dobrze zaprojektowanemu interfejsowi sterowanie jest wygodne i intuicyjne. W zasady rządzące grą oraz światem Warhammera 40K wprowadza nas rozbudowany samouczek. Nie mamy możliwości jego pominięcia, na szczęście autorzy zadbali by nie był nudny.

Niestety pomimo wielu zalet Warhammer 40,000: Space Wolf ma też kilka wad. Gra miewa problemy ze stabilnością. Mikropłatności także potrafi dać o sobie znać. Choć wiele elementów możemy odblokować systematyczną grą, to jednak sięganie realne pieniądze znacząco ułatwia zabawę i daje nam odczuwalną przewagę. Jeżeli jednak ten element nas nie przeraża warto sięgnąć po mobilne wydanie Warhammer 40,000.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Poprowadź Wilki przeciw Chaosowi. Warhammer 40000: Space Wolf już na Androidzie

10
22.07.2015  •  Paweł Piskurewicz

Siła, lojalność i honor – a do tego z trudem pohamowywane szaleństwo. Fani Warhammera 40000 dobrze znają Kosmiczne Wilki, wzorowany na Wikingach zakon Kosmicznych Marines, którego śmiałość w bitwie przewyższa tylko wzgarda wobec narzuconych przez Terrę regulacji. Teraz i na urządzeniach z Androidem będzie można poprowadzić Wilczych Braci do boju przeciwko koszmarom otchłani, siłom Chaosu i Tyranidom. Warhammer 40,000: Space Wolf to połączenie turowej gry taktycznej z prostą karcianką. To właśnie za pomocą kart wydajemy rozkazy naszym żołnierzom, zadajemy obrażenia, zmieniamy bronie czy też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie