Warlock's Gauntlet na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Warlock's Gauntlet - projekt społeczności open-source stworzony przez grupę zapalonych użytkowników Warsztatu - portalu o tematyce programowania gier.

To dynamiczna gra akcji o charakterze bitewnym bazująca na takich tytułach jak Gauntlet, Get Medieval, Crimsonland czy Diablo. Wcielając się w postać maga przemierzamy przez mapy wypełnione potworami zdobywając przy tym doświadczenie oraz zdolności nowych czarów. Zadaniem gracza jest przemierzenie wszystkich 12 poziomów i zdobycie jak największych umiejętności w dziedzinie czarów i magii.

Grę Warlock's Gauntlet można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Akcja

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu przyglądamy się kilku ciekawym, nadchodzącym tytułom - cyberpunkowemu Mindjack od Square Enix, taktycznemu Operation Flashpoint: Red River Codemasters, a także strzelance Resistance 3 na PlayStation 3. Ograliśmy też dodatek Noble Map Pack dla Halo: Reach.

© dobreprogramy