Warlords of Aternum Warlords of Aternum 1.17.0

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Warlords of Aternum to strategia, która oferuje zarówno tryb PvE, jak i PvP. Grę można pobrać za darmo, lecz trzeba liczyć się z obecnością mikropłatności (za prawdziwe pieniądze można nabyć rozmaite dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki).

Przed rozpoczęciem każdej bitwy gracz musi odpowiednio przygotować się do walki. W tym celu zbiera jednostki, rekrutuje oddziały, tworzy nowe rodzaje broni, a także elementy pancerza; istotne znaczenie ma również odblokowywanie poszczególnych zdolności, które dadzą przewagę w starciu z armią nieprzyjaciela.

Warlords of Aternum pozwoli zmierzyć się z wieloma typami przeciwników na heksagonalnych planszach ukazanych w pełnym trójwymiarze. Na naszej drodze staną orki, groźni bandyci czy dowódcy wojsk, z którymi będziemy mogli rozprawić się, o ile podejmiemy odpowiednie decyzje w trakcie zabawy. Na dokonanie wyboru mamy jednak sporo czasu, bo starcia toczą się w systemie turowym.

Jak już wspomniano wcześniej, poza trybem dla jednego gracza, w Warlords of Aternum znajdziemy także multiplayer. Co istotne, wygrywając kolejne potyczki będziemy awansować w sieciowym rankingu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!