r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warmux 11.01

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kolejne, ulepszone wydanie wcześniejszych Wormaksów lecz występujące pod nieco zmienioną, bardzo podobnie zresztą brzmiącą nazwą Warmux.

Autorzy, oprócz samej nazwy, zmodyfikowali tryb single, w którym może aktualnie brać udział w grze aż 8 zespołów. Dodano również nowe mapy i co ważne aplikacja od wersji 0.11 jest zgodna z systemami Symbian oraz Android. Usunięto również kilka istotnych błędów, które we wcześniejszych wersjach mogły powodować utrudnienia w prowadzeniu rozgrywki. Ponadto gra działa szybciej i wydajniej.

Formuła rozgrywki pozostała bez zmian, pojedynki przebiegają turowo, co oznacza, że każdej z uczestniczących w batalii drużyn przypada po jednym ruchu w każdej z rund. Do dyspozycji każdego zespołu oddano bogaty ekwipunek różnego rodzaju broni (bazooki, pełną gamę karabinów, granaty, miny) oraz zestaw innych środków obronnych i bojowych (odskocznia, spadochron, młot, palnik czy jetpack). Pewnym ułatwieniem jest możliwość zmiany zawodnika mającego wykonać przypadający w udziale drużynie ruch. Często bowiem bywa tak, że usytuowanie terenu uniemożliwia oddanie celnego strzału.

Zwycięża ta ekipa, która jako jedyna przetrwa ataki wszystkich wrogich zespołów i ostatnia zejdzie o własnych siłach z placu boju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
adao1003   4 #8 12.04.2012 20:55

Napiszcie chociaż że to też na linuxa. A mi sie na linuxsie nie buguje i działa dobrze, ale gralem też na androidie i tam było dużo bugów

  #7 02.06.2011 17:09

pif ma racje ja też nie moge zrobić drużyny kamera sie nie przesuwa żalowa

  #6 30.04.2011 14:59

co za badziew ten warmux nie moge zrobić drużyny lepszy jest wormus

rysic   8 #5 20.03.2011 21:38

To jest też gra na system Linux? Dlaczego zatem tylko M$ jest wpisany?

Marchewa1996   1 #4 19.03.2011 16:36

Tak zabugowanej gry jeszcze nie widziałem...

Marcin_S   5 #3 19.03.2011 09:23

Niestety Warmux - w porównaniu do starszych wersji, czyli Wormuksa - jest bardzo zabugowany. Podczas prawie każdej rozgrywki po jakimś czasie psuje się sterowanie kamerą, co uniemożliwia dalszą grę.
Warmux to obraz nędzy i rozpaczy.

  #2 18.03.2011 20:30

Gra strasznie zabugowana. Komputer potrafi jednym strzałem załatwić jednego z członków mojej drużyny - po czym automatycznie (nie wiadomo jakim cudem) ginie cała reszta mojej drużyny i przegrywam rozgrywkę. Nie warto instalować.

saturno   11 #1 18.03.2011 19:26

//Kolejne, ulepszone wydanie wcześniejszych Wormaksów//
Jakich Wormaksów?
Wormux zmieniono na WarMUX
http://pl.wikipedia.org/wiki/Warmux

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.