reklama

Warner Bros. zapowiada Batman Arkham Collection

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Komputerowcy jeszcze przez kilka dni mogą w ramach Humble Bundle tanio kupić między innymi Batman: Arkham Asylum oraz Arkham City, a Arkham Origins w sumie nawet za dobrze nie usadowiło się na sklepowych półkach, tymczasem Warner Bros. już zapowiada kompilację Batman Arkham Collection. Jak łatwo się domyślić, w skład zestawu mającego się pojawić w sprzedaży koło 22 listopada wejdą wszystkie gry serii.

Dostępny tak na PC, jak też Xboksie 360 oraz PlayStation 3 pakiet da nam ostatnią (chronologicznie pierwszą) porcję przygód Mrocznego Rycerza na płycie, a starsze tytuły, które wyszły spod ręki Rocksteady Studios, dostaniemy w formie kodów, do pobrania z cyfrowych rynków. Co warto odnotować, tylko na komputerze Arkham Asylum i Arkham City otrzymamy w najpełniejszych wersjach Game of the Year, Arkham Origins na PlayStation 3 dostanie zaś DLC Knightfall Pack.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama