r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warner Bros. zapowiada Batman Arkham Collection

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Komputerowcy jeszcze przez kilka dni mogą w ramach Humble Bundle tanio kupić między innymi Batman: Arkham Asylum oraz Arkham City, a Arkham Origins w sumie nawet za dobrze nie usadowiło się na sklepowych półkach, tymczasem Warner Bros. już zapowiada kompilację Batman Arkham Collection. Jak łatwo się domyślić, w skład zestawu mającego się pojawić w sprzedaży koło 22 listopada wejdą wszystkie gry serii.

Dostępny tak na PC, jak też Xboksie 360 oraz PlayStation 3 pakiet da nam ostatnią (chronologicznie pierwszą) porcję przygód Mrocznego Rycerza na płycie, a starsze tytuły, które wyszły spod ręki Rocksteady Studios, dostaniemy w formie kodów, do pobrania z cyfrowych rynków. Co warto odnotować, tylko na komputerze Arkham Asylum i Arkham City otrzymamy w najpełniejszych wersjach Game of the Year, Arkham Origins na PlayStation 3 dostanie zaś DLC Knightfall Pack.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.