Warning Forever 1.07

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Warning Forever to dość specyficzny przedstawiciel gatunku Space shooter. Gra nie polega w głównej mierze na ciskaniu we wszystko, co tylko stanie na naszej drodze, ale na umiejętnym wyeliminowaniu z gry jedynego, głównego przeciwnika - maszyny monstrum, której uzbrojenie i wszelkie inne aspekty militarne przewyższają kilkukrotnie nasze możliwości. Wydawać by się mogło, iż potyczka, do której stajemy jest nieuczciwa i z góry skazana na niepowodzenie. Jednakże istotną zaletą i zarazem główną naszą przewagą nad monstrum, jest dowolność w sterowaniu naszym pojazdem oraz pomysł i taktyka, której przeciwnik raczej nie wykazuje.

Oprócz dowolnego poruszania się po całej planszy, mamy możliwość kierowania strumienia pocisków w miejsca, które wybieramy w trakcie prowadzenia rozgrywki. Służy do tego klawisz "d", "z" zaś uwalnia ciągłe serie amunicji.

Warning Forever oferuje 5 trybów rozgrywki: Normal, 3 Ships, Sudden Death, 4 Minutes Attack i Custom. Każdy z nich to inny rodzaj rozgrywki, cechuje się indywidualnymi właściwościami i co za tym idzie koniecznością obrania odmiennej taktyki na zwalczenie przeciwnika.

Gra rozpoczyna się od prostych i łatwych do zaliczenia układów, gorzej jest później; nawet redakcja nie dobrnęła do 10 levelu ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!