Warsaw Flash Camp 2009 w czerwcu

Strona główna Aktualności

O autorze

9 czerwca w Warszawie odbędzie się Warsaw Flash Camp 2009 - pierwsza w Polsce tak duża konferencja poświęcona w całości tematyce Adobe Flash Platform.

Planowana na cały dzień impreza pod hasłem "Introducing the Flash Platform" zapowiada się niezwykle ciekawie. Będą sesje techniczne, najnowszy sprzęt i oprogramowanie, a także możliwość spotkania i dyskusji wśród pasjonatów technologii Adobe. Swój udział w prezentacjach zapowiedziało kilku doskonałych prezenterów - znawców i ekspertów w zakresie Adobe Flash CS4, Adobe Flex, programowania ActionScript 3.0 oraz niezwykle popularnej technologii 3D na platformie Flash. W akcji będzie można zobaczyć m.in. dwóch "ewangelistów" Adobe - Serge'a Jaspers'a oraz Piotra Walczyszyna. Organizatorem imprezy jest Adobe Creative Suite User Group in Poland, a wspiera ją firma IT Media.

Warsaw Flash Camp 2009 został dopiero oficjalnie zapowiedziany przez co nie są jeszcze dostępne szczegółowa agenda czy rejestracja. Szczegółowe informacje pojawią się niebawem na stronie ACSUG. Już teraz pewne jest jednak, że zbliża się obowiązkowe spotkanie dla każdego pasjonata technologii Flash/Flex.

© dobreprogramy