Warsjava - warsztaty dla entuzjastów języka Java

Strona główna Aktualności

O autorze

W najbliższą sobotę, w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji - warsztatów Warsjava Eclipse DemoCamp 2008 (Warsztaty Javowe bądź Warszawska Java).

Warsjava Eclipse DemoCamp 2008 to konferencja w formie zestawu warsztatów ze zwiększoną dawką praktyki. Prezentacje prowadzone z udziałem środowiska programistycznego (zamiast slajdów) z aktywnym udziałem publiczności, której zadaniem jest "kierowanie" rozwojem aplikacji. Jest to tworzenie aplikacji "na żywo"

Na zakończenie warsztatów odbędzie się losowanie nagrody głównej, która jak twierdzą organizatorzy ma być "niesamowita" :-) Relacja z poprzedniej edycji Warsjava 2007 dostępna jest pod adresem groups.google.com/group/warszawa-jug/web/warsjava.

Konferencja odbędzie się 22 listopada (sobota) w Warszawie w budynku MIMUW przy ul. Banacha 2 w sali 5440, w godz. 9:00-17:00. Impreza jest bezpłatna. Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie warsjawa.pl.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza