Warsow 2.1.2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Warsow jest w pełni darmową grą z kategorii FPS bazującą na silniku 3D Engine Qfusion (modyfikacja Quake 2 engine). Dzięki tej pozycji, podobnie zresztą jak w przypadku innych FPS'ów, można sprawdzić swój refleks, umiejętność posługiwania się myszką i klawiaturą jednocześnie, a także własne "predyspozycje bojowe" :-).

Warsow jest bardzo dobrze dopracowany pod względem konfiguracyjnym. Całą zabawę zaczynamy od wyboru profilu i modelu postaci (włącznie z jej kolorystyką), następnie sprawdzamy ustawienia myszy oraz całej, bogatej klawiszologii. Dodatkowo, chcąc w łatwy sposób korzystać z czata mamy możliwość edycji szeregu skrótów do gotowych wypowiedzi. Dodatkowym atutem gry jest pełna konfigurowalność grafiki oraz dźwięku

Spora ilość broni, dynamiczna akcja i przyzwoita grafika sprawia, że Warsow wprowadza gracza w odpowiedni, charakterystyczny klimat dla tego typu gier. Dostępne są dwa tryby rozgrywki, w singleplayer gracz może się zmierzyć z botami, a w trybie sieciowym z prawdziwymi przeciwnikami, co z reguły dostarcza więcej emocji oraz rozrywki. Każdy może postawić swój serwer lub podpiąć się do istniejącego i rozpocząć zabawę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!