r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warszawa następna po Krakowie...

Strona główna Aktualności

Super Media uruchomiła na warszawskiej Starówce darmowy punkt dostępu do Internetu w radiowej technologii Wi-Fi (Wireless Fidelity). Użytkownicy, którzy zechcą w ten sposób skorzystać z zasobów ogólnoświatowej sieci nie muszą podpisywać z firmą żadnych umów, nie muszą zakładać żadnych kont dostępowych i co najważniejsze nie muszą za dostęp nic płacić. Wystarczy, że dysponować będą dowolnym urządzeniem pracującym w technologii Wi-Fi (np. notebook czy palmtop z odpowiednią kartą radiową) i znajdą się w zasięgu anteny nadawczej. Dostęp do sieci możliwy jest w pasie od siedziby firmy w Pałacu Prymasowskim, wzdłuż ulicy Senatorskiej i na Placu Zamkowym.

Samo uruchomienie usługi jest bardzo proste. Wszystkie parametry sieci powinny być przez komputer użytkownika pobierane z serwera DHCP, w ustawieniach karty należy podać następujące wartości: Service Set Identifier (SSID): supermedia, Wireles Mode: Infrastructure. Darmowy punkt dostępu działał będzie przez cały okres wakacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.