r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Warsztaty Corela w Łodzi

Strona główna Aktualności

W połowie marca, podczas zbliżających się XI Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego w Łodzi, odbędą się Warsztaty Corela.

Warsztaty dotyczyć będą flagowych produktów firmy Corel - Paint Shop Pro Photo, Ulead VideoStudio, Corel Painter, CorelDRAW Graphics Suite. Prezentacje będą prowadzone przez Aleksego Pawluczuka, wykładowcę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Firma Corel będzie także obecna podczas samych targów - przy stoisku w hali nr 1 będzie można zobaczyć zaprezentowane produkty oraz bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firmy. Warsztaty, tak jak i same targi, odbędą się w dniach 13 - 15 marca. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie informacyjnej.

To nie jedyna impreza tego typu towarzysząca łódzkim targom. Odbędą się także warsztaty Cyfrowa edycja zdjęć w programie Photoshop, które poprowadzi Rafał Olszak z serwisu Cyfrografia.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.