Warsztaty Cyfrowej Kreacji Apple 2006: MacObraz, MacMuzyka

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple IMC Poland zaprasza wszystkich polskich twórców filmowych i wideo oraz muzyków, DJ-ów i kompozytorów na Warsztaty Cyfrowej Kreacji Apple 2006: MacObraz, MacMuzyka.

Podczas warsztatów będzie można na własne oczy (i uszy) przekonać jak łatwo można tworzyć w Makach filmy i muzykę. W trakcie warsztatów zostanie zaprezentowaną rozwiązania Apple przy których pomocy można stworzyć atrakcyjny film, płytę DVD, reklamę telewizyjną, podkład muzyczny czy skomponować przebój. Uczestnicy bedą mieli zobaczyć w akcji i wysłuchać europejskich mistrzów kompozycji, animacji i efektów specjalnych: Kevina Millera i Gordena Keppela. Swoją prezentację będą miały także Era i Canon. Całość dopełnią niespodzianki - upominki, gadżety, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, a o 19:00 piwo ;-)

Warsztaty odbędą się 19 września b.r. w Warszawie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 pokazem rozwiązań wideo w warszawskim kinie Multikino (Al. KEN 60, sala nr 7). Od godziny 17.00 w warszawskim pubie Starlight Cafe (budynek Multikina, ten sam adres) prowadzone będą pokazy rozwiązań muzycznych. Wieczorny pokaz w Starlight Cafe zostanie zakończony w ogródku piwnym.

Impreza jest bezpłatna, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe infomacje (agenda, mapka dojazdu, formularz rejestracyjny itp.) znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s