Warsztaty z zabezpieczania firmowych sieci

Strona główna Aktualności

O autorze

Na początku kwietnia pisaliśmy o seminariach pt. "Efektywna i bezpieczna sieć komputerowa w Twojej firmie", organizowanych przez polski oddział Microsoft. Kontynuacją kwietniowych seminariów są czerwcowe warsztaty, które będą odbywać się w największych aglomeracjach Polski.

Podczas warsztatów organizatorzy zamierzają zaprezentować metody wykorzystania technologii Microsoft do zabezpieczania infrastruktury oraz minimalizacji zagrożeń dla jej elementów. W oparciu o przygotowane zestawy laboratoriów, krok po kroku będą zaznajamiać uczestników z meandrami wdrażania bezpieczeństwa na każdym poziomie dostępu do danych: ochrony infrastruktury sieciowej, zabezpieczenia dostępu do informacji oraz zapewnienia ciągłości procesów biznesowych. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość poznania zasad instalacji i konfiguracji następujących produktów Microsoft: Windows Server 2003 R2, Forefront Security, ISA Server 2006 oraz System Center. Warsztaty będą odbywać się w małych grupach (po maks. 12 osób).

Warsztaty są przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za infrastrukturę IT w firmach. Będą odbywać się przez cały czerwiec w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu (jest kilka terminów do wyboru w każdym mieście).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zainteresowanym sugerujemy jak najszybszą rejestrację. Szczegółowe informacje (agenda, formularze rejestracyjne) znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy