Warzone 2100 3.4.1

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po wydarzeniach z roku 2085, kiedy praktycznie cała ludzkość uległa zagładzie, nieliczna garstka ocalałych ludzi stawia sobie za zadanie przywrócenie planecie dawną jej świetność. W tym celu rozpoczynają specjalny projekt mający służyć ich sprawie. Warzone 2100 to strategia czasu rzeczywistego oparta o dobry silnik 3D.

Zadaniem gracza jest objęcie dowództwa nad jedną z wielu armii rozsianych po całym kosmosie, odpieranie ciągłych ataków wroga, a przy tym starania o jak najszybszy i możliwie najbardziej efektywny rozwój swojej bazy. Ważne jest, by oprócz walki dbać o budowę fabryk, ośrodków naukowych, centrów dowodzenia, generatorów mocy, platform z paliwem oraz innych ośrodków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i zwyciężania.

Istnieje możliwość dowolnego sterowania jednostkami bojowymi pod względem zarówno taktycznym jak i bojowym. Każdej, oddzielnej jednostce możemy przypisać indywidualne właściwości bojowe. Jednostkom ponadto przydzielony jest odpowiedni poziom samodzielności oraz umiejętności uczenia się oraz przyswajania do panujących warunków bojowych.

Uwaga!
Gra dostępna jest również dla systemu Linux i macOS. Więcej informacji dostępnych jest na stronie projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!