reklama

Warzone 2100 na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Cotygodniowym zwyczajem, wraz z nadchodzącym weekendem, zapraszamy wszystkich Czytelników do odwiedzenia działu Po godzinach, gdzie oprócz gry, w dziale Tydzień z Piratem ;-) czeka nowy odcinek przygód Pirata i jego Papugi.

Po wydarzeniach z roku 2085, kiedy praktycznie cała ludzkość uległa zagładzie, nieliczna garstka ocalałych ludzi stawia sobie za zadanie przywrócenie planecie dawną jej świetność. W tym celu rozpoczynają specjalny projekt mający służyć ich sprawie. Warzone 2100 to strategia czasu rzeczywistego oparta o dobry silnik 3D.

Zadaniem gracza jest objęcie dowództwa nad jedną z wielu armii rozsianych po całym kosmosie, odpieranie ciągłych ataków wroga, a przy tym starania o jak najszybszy i możliwie najbardziej efektywny rozwój swojej bazy. Ważne jest, by oprócz walki dbać o budowę fabryk, ośrodków naukowych, centrów dowodzenia, generatorów mocy, platform z paliwem oraz innych ośrodków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i zwyciężania.

Grę Warzone 2100 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> RTS.

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić