WashAndGo 2008 Cleaner

Strona główna Aktualności

O autorze

Do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafił kolejny, ciekawy pakiet optymalizujący działanie systemu Windows.

WashAndGo 2008 Cleaner, bo o nim mowa, to aplikacja przeznaczona do utrzymywania porządku w systemie Windows XP / Vista dzięki usuwaniu niepotrzebnych plików i dbaniu o rejestr systemowy. Narzędzie pozwala m. in. na czyszczenie systemu (usuwanie zbędnych plików, logów, zrzutów pamięci czy folderów tymczasowych), śladów korzystania z rożnych aplikacji, pamięci podręcznej przeglądarek i znacznie więcej.

WashAndGo 2008 Cleaner został wyposażony również w szereg dodatkowych narzędzi w tym moduł odpowiedzialny za bezpieczne kasowanie danych, odinstalowywanie programów, odblokowywanie plików zablokowanych przez różne procesy czy wizualizer pokazujący zawartość dysków i folderów. Autorzy pomyśleli również o zaimplementowaniu modułu pozwalającego na szybką optymalizację całego systemu i planowanie automatycznego uruchamiania programu WashAndGo.

Najnowszą, polskojęzyczną wersję programu WashAndGo 2008 Cleaner można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe

© dobreprogramy

Komentarze