reklama

Wasze modyfikacje wyglądu forum - wyniki konkursu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

W połowie kwietnia wystartował nasz konkurs na Wasze modyfikacje wyglądu forum. W ciągu ostatnich tygodni każdy mógł zaproponować swój arkusz CSS, w którym mógł zmodyfikować wygląd forum dobrychprogramów, jak tylko chciał. Każdy arkusz zostanie udostępniony pozostałym użytkownikom.

Przed tygodniem rozpoczęliśmy głosowanie, które miało wyłonić trzy najlepsze, oczywiście według Was, karnacje forum. Dziś nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Zanim to nastąpi, chcemy jeszcze raz podziękować każdemu za udział w naszym konkursie: doceniamy włożoną pracę i mamy nadzieję na równe zaangażowanie w (niedalekiej) przyszłości, w podobnych przedsięwzięciach.

I miejsce

Klawiaturę mechaniczną HyperX Alloy FPS otrzymuje Apostol1 za karnację Sunset.

II miejsce

Słuchawki HyperX Cloud Stinger otrzymuje NobodyTT za karnację Rose Lady.

III miejsce

Podkładkę pod mysz HyperX FURY otrzymuje Mor za karnację Dark Blue.

To jednak nie wszystko – zestawem gadżetów dobrychprogramów wyróżniamy użytkowników: gowain, Fizyda, Triste i pablito24. Wróbelki ćwierkają, że wszyscy autorzy karnacji otrzymają także pewne zaproszenia. Gratulacje i jeszcze raz dzięki za udział!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii