Watch 4 Folder Watch 4 Folder 2.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Watch 4 Folder to darmowa edycja ciekawego narzędzia, służącego do monitorowania aktywności w obrębie wskazanego folderu i znajdujących się w nim plików. Umożliwia ona także na samoczynne wyzwalanie zdefiniowanych akcji poprzez wystąpienie określonego zdarzenia w danej lokalizacji.

Główną funkcją programu jest monitorowanie zmian zachodzących we wskazanej lokalizacji. Użytkownik może łatwo definiować typ zdarzenia, które ma być "wyłapywane" i będące jego następstwem akcje. Dla przykładu możliwy jest np. scenariusz, w którym stworzenie nowego pliku w monitorowanym katalogu powoduje automatyczny wydruk jego zawartości.

Watch 4 Folder pozwala również na monitorowanie subfolderów i przechwytywanie takich zdarzeń jak stworzenie/usunięcie/edycję plików i folderów oraz zmiana ich nazwy czy powiązań. Z kolei akcje nie są w żaden sposób ograniczone przez narzędzie i obejmować mogą uruchomienie dowolnego pliku wykonywalnego, skryptu, zapis do pliku log lub wyświetlenie okienka z zadaną informacją. Poszczególne akcje mogą być ze sobą łączone.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna (niezarejestrowana) pozwala na monitorowanie tylko jednego zdefiniowanego folderu (i jego subfolderów).
  2. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w przeglądarce internetowej dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!