reklama

Watch Dogs przesunięte na wiosnę 2014 roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wydawało się, że Ubisoft był pewny sukcesu gry Watch Dogs, szykowanej na premierę pod koniec listopada. Nie obawiano się nawet GTA V, w reklamach sugerując, iż dwa miesiące spokojnie wystarczą na sprawdzenie Los Santos i okolic, a potem wszystkich wciągnie wirtualne Chicago. Niespodziewanie jednak zdecydowano się przesunąć debiut rynkowy projektu z tej jesieni na nadchodzącą wiosnę. Twórcy chcą jak najlepszej gry.

Oficjalnym powodem decyzji jest chęć maksymalnego dopracowania produktu zanim trafi on w ręce graczy, którzy przecież zwyczajnie czekają na wielki hit. Na blisko miesiąc od pierwotnie planowanej premiery okazało się, że nie uda się osiągnąć takiego poziomu, w jaki deweloperzy celowali i zamiast na szybko wydawać dzieło nie spełniające zamierzeń, postanowiono dać sobie jeszcze te kilka miesięcy na dopracowanie go.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało