Wave Wave 1.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wave to aplikacja do obsługi poczty e-mail obecnie umożliwiająca współpracę jedynie z kontami w usłudze Gmail. Jej głównym zadaniem jest zamiana naszej korespondencji w konwersacje znaną z wielu aplikacji do obsługi sms.

Podczas pierwszego logowania należy dokładnie czytać komunikaty, jeden z nich będzie nas zachęcał do zaproszenia znajomych, aby również skorzystali z tej aplikacji. Okno główne nie odbiega od tego co znamy z innych klientów poczty. Podgląd listy maili pozwala na ich szybkie kasowanie za pomocą gestu.

Najważniejsze zmiany zachodzą w widoku maila. Wiadomości są odpowiednio dopasowywane i czyszczone ze zbędnych informacji, tak aby ich wymiana przypominała konwersację na czacie. Nie zawsze Wave radzi sobie z bardziej rozbudowanymi wiadomościami, ale efekt końcowy i tak jest wart uwagi. W przypadku gdy w korespondencji uczestniczy kilka osób, możemy wybrać czyje maile chcemy przeglądać.

Interfejs jest prosty i przyjemny dla oka. Nie znajdziemy tu rozbudowanych opcji filtrowania poczty, podpisów, zarządzania mailami itp. Rolą Wave jest uproszczenie konwersacji i robi to dobrze. Aplikacja choć darmowa, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!