WaveCut Audio Editor WaveCut Audio Editor 6.0.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WaveCut Audio Editor to aplikacja przeznaczona do edycji plików dźwiękowych dla komputerów z systemem operacyjnym Windows.

Autorzy WaveCut Audio Editor twierdzą, że 90 procent użytkowników korzysta jedynie z 10 procent funkcji programu, dlatego też nie dodali wielu rzadko używanych opcji, w zamian skupiając się na dopracowaniu poszczególnych aspektów opisywanego narzędzia. Warto również odnotować, że nie wymaga ono specjalistycznej wiedzy po stronie odbiorcy, który może łatwo i szybko przeprowadzić edycję dowolnego materiału.

WaveCut Audio Editor bazuje na interfejsie MIDI, umożliwiając wizualną edycję kilku nagrań w tym samym czasie (wycinanie, kopiowanie, wklejanie, usuwanie, miksowanie, wyciszanie, przycinanie), a także pozwalając na szybką wymianę danych za pośrednictwem wbudowanego schowka. Istnieje również opcja dodawania rozmaitych efektów dźwiękowych.

Wśród formatów wejściowych obsługiwanych przez WaveCut Audio Editor znajdziemy: MP3, OGG, WAV, WMA, AIFF, M4A, AAC, AC3, APE, MPC, FLAC, WV, OPUS, TTA, ALAC i SPEEX. Lista wspieranych formatów wyjściowych jest znacznie uboższa i ogranicza się do dwóch najpopularniejszych, czyli MP3 i WAV.

O tym, ile czasu zajmie wykonanie poszczególnych operacji w programie WaveCut Audio Editor decyduje szybkość pracy dysku twardego. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie fakt, że narzędzie obsługuje procesory wielordzeniowe i zaawansowane zestawy instrukcji SIMD. Producenci zalecają również przeniesienie folderu tymczasowego na SSD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!