Waze Waze

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Waze to darmowa nawigacja samochodowa, która dzięki danym od społeczności zawiera rozbudowaną i aktualną bazę punktów POI oraz informacji o zmianach w ruchu drogowym.

Projekt okazał się na tyle ciekawy, że w pewnym momencie został przejęty przez firmę Google, która obecnie czuwa nad jego rozwojem. Aby skorzystać z aplikacji nie należy posiadać żadnego konta. Warto jednam je założyć. W tym celu możemy zalogować się za pomocą konta Facebook, bądź też stworzyć je ręcznie. Choć Waze jest pełnoprawną nawigacją, w tym z obsługą punktów pośrednich, to swój sukces zawdzięcza ogromnej i aktualnej bazie POI oraz informacjom o kontrolach i zmianach w ruchu.

Jego społeczności dostarcza danych w wielu krajach na świecie w tym w Polsce. Sam interfejs ułatwia dodawanie zgłoszeń jak i nawigację. Niestety nie wszystkie jego elementy zostały przetłumaczone. Korzystanie z Waze jest darmowe, nie znajdziemy tu jednak możliwości pobrania nawet fragmentów map do pamięci offline. Dodatkowo wersja dla Windows Phone działa bardzo niestabilnie, a autorzy już dawno nie wypuścili żadnej aktualizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!