r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ważna aktualizacja Opery

Strona główna Aktualności

Dzisiaj oficjalnie ukazała się nowa wersja przeglądarki Opera. Ze względu na to, że poprawia ona kilka błędów zagrażających bezpieczeństwu użytkownika, zalecana jest jak najszybsza aktualizacja.

W nowej Operze poprawiono między innymi błąd przy usuwaniu plików pobieranych w technologii BitTorrent, lukę w pasku adresu, która mogła objawiać się wyświetlaniem błędnego adresu strony, a także wyświetlanie danych w certyfikatach bezpieczeństwa. Prócz tego usunięto kilka drobniejszych błędów, poprawiono stabilność programu i wydajność pobierania torrentów.

Przywrócono także możliwość przeciągania kart pomiędzy oknami przeglądarki, a klient poczty prawidłowo wyświetla informacje o listach w formacie HTML. Poprawiono także współpracę z systemem Windows Vista, a w wersji dla Linuksa poprawiono obsługę pamięci.

Najnowszą wersję przeglądarki Opera w wersji dla Windows można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.