r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ważna aktualizacja Opery

Strona główna Aktualności

Już od wczoraj z naszego działu PROGRAMY można pobrać nową wersję popularnej przeglądarki Opera 9.24, jednak dopiero teraz pojawiły się informacje o zmianach w tym wydaniu.

W nowej Operze nie pojawiły się żadne nowe funkcje, poprawiono jedynie dwa błędy zagrażające bezpieczeństwu jej użytkowników. Pierwszy z nich objawiał się możliwością wykorzystania zewnętrznego czytnika wiadomości RSS lub klienta pocztowego do wykonania złośliwego kodu, drugi pozwalał skryptom na stronach WWW podmieniać funkcje innych stron, co mogło być wykorzystane na przykład do wykradania danych osobowych.

Obie załatane luki mają status wysoce krytycznych, więc wszystkim użytkownikom Opery radzimy jak najszybszą aktualizację. Opera 9.24 w wydaniu dla systemów Windows dostępna jest w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW, wydania dla innych systemów dostępne są na stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.