r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

We wrześniu Motorola ponownie udowodni, że smartwatch nie musi być brzydki

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Motorola szykuje się do premiery swoich najnowszych smartwatchy. Już we wrześniu dostaniemy drugą generację ponoć najlepiej wyglądającego smartzegarka, czyli Moto 360. Natomiast w listopadzie na sklepowe półki trafi Moto 360 Sport, a więc wariant dla aktywnych fizycznie.

Smartzegarek Motoroli – Moto 360 dla wielu jest najlepiej wyglądającym inteligentnym zegarkiem na rynku. Tę opinię zawdzięcza głównie okrągłej kopercie i minimalistycznemu designowi nawiązującemu do tradycyjnych zegarków. W związku z tym, że Moto 360 został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, to premiera następnej generacji była tylko kwestią czasu.

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia, które przedstawiają Moto 360 drugiej generacji. Za przeciek odpowiada @Upleaks, a więc jak najbardziej wiarygodne źródło. Producent postanowił zostać przy okrągłej tarczy, co było oczywiście do przewidzenia. Niestety nie udało się wyeliminować czarnego paska na dole, a więc ponownie nie otrzymamy idealnie okrągłej tarczy. Zmienione zostało położenie przycisku zasilania, został on minimalnie przesunięty do góry. Dowiedzieliśmy się również, że smartwatch Moto 360 będzie dostępny w dwóch wersjach różniących się rozmiarem koperty i wyświetlacza. Mniejszy wariant zostanie wyposażony w akumulator o pojemności 320 mAh, a w większym Motorola umieściła akumulator 375 mAh. Obudowa ma być wykonana z metalu, smartwatch będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Natomiast w przypadku paska będziemy mogli wybrać pomiędzy paskiem skórzanym, a metalową bransoletą.

r   e   k   l   a   m   a

Motorola szykuje jeszcze jeden smartzegarek – Moto 360 Sport. Jak sama nazwa wskazuje, będzie on przeznaczony przede wszystkim dla osób aktywnych fizycznie. Jego głównym zastosowaniem ma być mierzenie naszej aktywności fizycznej. Obudowa wykonana będzie z tworzywa sztucznego i prawdopodobnie będzie wodoodporna.

Drugą generację Moto 360 na sklepowych półkach mamy zobaczyć już we wrześniu. Powinniśmy spodziewać się ceny powyżej tysiąca złotych. Natomiast Moto 360 Sport do sprzedaży trafi w listopadzie. Wszystkie smartzegarki Motoroli będą działać pod kontrolą Android Wear.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.