r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WeMail - Free Email App 2.3.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

WeMail - Free Email App to darmowy klient poczty elektronicznej. Do pozostałych aplikacji tego typu odróżnia go przede wszystkim podejście do konwersacji. Upodabnia on ją do rozmów jakie znamy z aplikacji sms czy też Facebookowego Messengera.

Galeria programu

Obecnie WeMail wspiera kona Gmail, Yahoo, Outlook i AOL. W planach jest dodanie obsługi IMAP i Exchange. Poza standardowymi dla klientów pocztowych możliwościami główny nacisk kładzie na widok konwersacji. Maile zamieniane są w charakterystyczne dymki. W przypadku konwersacji z kilkoma użytkownikami, możemy wybrać czyje maile chcemy w danym momencie widzieć.

r   e   k   l   a   m   a

Zawartość wiadomości nie zawsze jest dobrze dopasowywana do takiego okna. Nie ma problemów z prostymi wiadomościami tekstowymi, gorzej gdy w mailu znajdą się różne dodatki w formie zdjęć i specjalnych formatowań. Poza odpowiedzią w klasyczny sposób WeMail pozwala na nagranie wiadomości głosowej, która zostanie dołączona do maila jako plik.

Nawigacja pozwala na kasowanie i dodawania nowych wiadomości do ulubionych za pomocą prostego gestu. Miłym urozmaiceniem jest zakładka z wszystkimi załącznikami w naszych mailach. WeMail nie oferuje rozbudowanych opcji, filtrów ani ustawień. Ma spełniać przede wszystkim jedno zadanie i robi to dobrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.